In beeld Gallery Agenda Leden Contact Links Bijeenkomsten

Terug naar Home

Leden

Houtdraaiers "De Lekstroom" bestaat uit de volgende leden:   

 

CheckStat 

 

Nr.

Naam   

    Adres  

  PC   Woonplaats   

Telefoon nr.

E-Mailadres

1 Ries Renes Ir.F.W.Conradstraat 50 3433 AM Nieuwegein 0683977589 Ries.Renes@kpnplanet.nl
2 Adrie Bezemer  Zuidzijde 146   Burg Meijerstraat 18

5161 EP Sprang-Capelle

0416-202618

adriebezemer@gmail.com

3

Dirk Renes  

 Jan van der Heideweg 18 3401 RJ IJsselstein 0624996172

Dirkrenes1940@gmail.com

4 Ed v.d. Boogaard Rietveldlaan 11 3431 GD Nieuwegein 06-51131256 Ed.van.den.boogaard@planet.nl
5 Mike Stap Anijsgaarde 1 3436 HK Nieuwegein 0681379896 mikestap@xs4all.nl
6 Leo Oosterom Sevenhovensestraat 7 3412 KK Lopikerkapel 030-6882942 Leo_oosterom@hotmail.com
7 Kasper Hamster  Tolakkerweg 252 3738-JV  Maartensdijk  0346212125 kjf.hamster@ziggo.nl
8 Herman v. Harten  Sterrenbos 45  4001 KA  Tiel  034462000
hermanvanharten@hotmail.com
9 Ton de Keijzer Poorterstraat 51  3417 ST  Montfoort  0348-472425

tondekeijzer@telfort.nl

10 Willem Masseur Jacob van Lennephove 22 3438 PC Nieuwegein 0613783100 masseurw@xs4all.nl
11 Jos Brouwer Handelskade 78 3434BE Nieuwegein 0651411690 jb@brouwer-speciaaltransport.nl
12 Antoon  Wiltenburg Lijnbaan 20 3421 JH Oudewater 0348-561465 twiltenburg@hotmail.com  
13 Thijs  Pons   Veldlaan 26   3737 AP Groenekan  0346-213218  t.l.pons@uu.nl
14 Ruud Philipsen Hortensiastraat 25 3319 HD Dordrecht 078-6162310 ruudph@kpnmail.nl
15 Piet Rook Ereprijs 6  3434 CP  Nieuwegein      030-6063866  Piet.hilly@gmail.com
16 Cees  Schuurman Dr. Welfferweg 25 3615  AK  Westbroek  0346-281986 l.schuurman@casema.nl
17 Albert Versteegde Constantijn Huijgenslaan 39 3705 SP Zeist 0631027597 aversteegde@gmail.com
18 Han Grotendorst Hyacintlaan 6 1251 BB Hilversum 035-6229666 h.c.grotendorst@hird.demon.nl
19 Ben Visscher Dr. Schaepmanlaan 33 3702 XD Zeist 0638221232                 benvisscher3@gmail.com                                     
20 Jan  Visser K  Wilhelminaweg  307 3737 BB Groenekan  0346-211858 liavis@ziggo.nl
21 Hans de Waal  Splitsen 5    3421 JV  Oudewater   0348-561583 hans-de-waal@planet.nl
22 Wim Bosboom Jagerlaan 6 3701 XX Zeist 0651528897 w.bosboom@hotmail.com
23          
24 Dick van Roest Benedeneind NZ 356 3405 CB Benschop 0348-451656  roestdjv@caiway.nl
           
  Wout Epping (Donateur) Roekenes 54 3956 RS Leersum 0343-451407 epping44@casema.nl
  Aart  v. d. Lit ( Donateur) Herbergierserf 15 3991 KH  Houten   030-6371923  Aartvanderlit@ziggo.nl

4 Jos Brouwer Handelskade 78 3434 BE Nieuwegein 0651411690 jb@brouwer-speciaaltransport.nl